Web Tasarım

Fikrinevi web tasarım ajansı olarak ihtiyacınıza özel web tasarım ve yazılım hizmetleri sunmaktadır. Web tasarım ajansı olarak Türkiye’nin her yerine web hizmetleri ulaştırarak köklü bir marka olmayı başarıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Web tasarım ajansı çalışma süreci

Öncelikle ne tür web sitesi tasarımı ihtiyacınız var? Bunu anlamak için sizi dinler keşif yapar detaylandırırız. Belirlediğimiz strateji ile tasarımı oluştururuz. Web sitesi tasarımı tamamen sizin kontrolünüzde işler memnuniyeti ön planda tutarız. Detaylı inceleme sonrasında kontrolleri de sağlanır teslim edilerek yayına alınır.

svg-vivus
svg-vivus

Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi

Artık hayatımızın parçası olan internetteki temsilciniz web sitenizdir. Kurumsal web sitesi ilgi çekici, etkili olmuşsa kitlenize gelecek dönüşümler fazla olacaktır. Sonuç olarak işletmenize kurumsal web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde profesyonel web tasarım firmaları aramalısınız. Kurumsal web tasarım hizmeti sunulmak istenen hedef kitleye net şekilde tüm ayrıntılar ele alınarak çalışılır. Kurumsal web tasarım sade, etkileyici olmasıyla bilinir. Bu sitelerde odak noktası firmayı ve hizmetlerini anlatmaktır. Kurumsal web sitesi şirketlerin sanal dünyada itibarını belirler.

Katalog Web Sitesi

Web tasarım hizmetleri arasında tercih edilen diğer hizmetlerden biride katalog web sitesidir. Kurumsal web tasarım sitelerinden farkı ürün odaklı çalışmasıdır. Firmalar bünyesindeki ürünlerini sistem üzerinden yayınlayarak detaylarını paylaşabilirler. Özelleştirilmiş yönetim panelinde detaylarınızı paylaşabilir içerik değişikliği yapabilir, ürünleri dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Talebe göre ürünün detaylarında sipariş formu oluşturulabilir. İnternet sitesi kurulumunda sisteminiz bütün mobil araçların ekranına uyum sağlayarak tasarlanır. Teknik bilginiz gerekmeden kolay paneliniz sayesinde ürünler ekleyebilir düzenleyebilir stokta biten ürünlerinizi kaldırabilirsiniz.

svg-vivus
svg-vivus

E Ticaret Web Sitesi

Amacınız satışlarınızı arttırmaksa yapmanız gereken e ticaret web sitesi satın almaktır. Uzun yıllardan beri internette alıcıyla satıcıyı buluşturan mağaza fonksiyonu gibi işleyişi bulunan e ticaret web sitesi alışveriş yöntemidir. Türkiye’de aynı zamanda dünya çapında e ticaret web sitesi hızla büyüme göstermektedir. Online mağazanızı, kendi işinizi büyütmek istiyorsanız e ticaret web sitesi kesin seçim olacak. Altın devrinin yaşandığı teknolojide en küçük işletmeden isim yapmış büyük işletmelere kadar e ticaret web sitesi kurmak şart olmuştur. Eğer e ticaret web sitesi istiyor, nasıl yapılır? Yapılması gerekenler nelerdir? Şartları nedir? kafanızı karıştırıyorsa Fikrinevi soruları yanıtlayabilecek bilgi, tecrübeye sahiptir.